Ви готові змінити своє життя на краще?

 

Зважитися на зміни важко, але обставини ніколи не бувають ідеальними.

Єдиний вдалий момент - зараз.

 Зробіть перший крок назустріч змінам, записавшись на консультацію.

 
1630928450761bg06_auto_x2bg06.png
BG 06.png
BG06  .png
 

Первинна консультація

Перша сесія є важливим елементом, який визначає подальшу взаємодію між клієнтом та психологом. Вона схожа на інтерв'ю - відбувається знайомство, обговорюється проблема, психолог вивчає запит клієнта, формується вектор подальшої спільної роботи. Це зустріч один на один із психологом, де Ви можете озвучити будь-які хвилюючі Вас запитання, отримати допомогу та ресурси для досягнення внутрішньої гармонії.

Первинна консультація триває 50-60 хв.

Індивідуальне консультування

Процес взаємодії клієнта та психолога в атмосфері довіри, коли професійні знання психолога спрямовані на надання психологічної допомоги клієнту в оперативному розв’язанні проблем, виявленні особистісних ресурсів та створенні перспективних програм розвитку. 

Індивідуальне консультування сприяє активізації внутрішніх ресурсів клієнта, подоланню особистісних обмежень та освоєнню нових поглядів на життєву ситуацію.

Консультація тривалістю 50-60 хв.

Онлайн-консультування

Зустріч клієнта та психолога в онлайн форматі.

Такий формат допомагає клієнту та психологу бути поруч, незважаючи на відстань.

Клієнт знаходиться в своєму звичному оточенні, а психологічна зручність і фізичний комфорт налаштовують клієнта на неспішну довірливу бесіду з психологом.

Тривалість онлайн-консультації складає 50-60 хв.

Сімейне консультування пари

Консультування пари доцільне у випадку наявності проблем у взаємостосунках між партнерами. Увага психолога фокусується на характері стосунків між ними, активізації конструктивної взаємодії, пошуку рішень, що спираються не тільки на власні можливості, але орієнтовані на залучення і підтримку партнера.

Тривалість сімейного консультування складає 90 хв.

 

#психологічне консультування