Давайте познайомимось ближче!

Bg0 6.png
1629032716010.png
BG 06-50.png
 

Мене звуть Наталія, я спеціаліст із вищою психологічною освітою, сертифікований нейропсихолог, психолог-консультант. 

Проводжу очні та онлайн-консультації для дорослих (індивідуальне та сімейне консультування). Використовую в роботі елементи когнітивно-поведінкової терапії, нейролінгвістичного програмування, арт-терапії, як доповнення застосовую метафоричні асоціативні карти (детальніше про ці методи читайте нижче).

Зазвичай працюю, поєднуючи методи, в залежності від контексту та цілей клієнта.

Надаю психологічну допомогу у вирішенні таких питань:

- Пошук внутрішніх ресурсів;

- Емоційне вигорання;

- Відчуття тривоги, невпевненості в завтрашньому дні, напруги;

- Негативне ставлення до себе і життя;

- Хронічна втома, стрес;

- Сумніви і труднощі в ухваленні важливого рішення;

- Досягнення оптимальної рівноваги, внутрішньої гармонії.

- та інші питання, які хвилюють клієнта, не дозволяють жити щасливим повноцінним життям.

З особистої ініціативи, кілька годин в тиждень працюю безкоштовно з запитами, що стосуються мотивації, стресових впливів, прийняття рішень.

Бути психологом - робота тонка та делікатна, вона змушує бачити світ по-іншому, глибше, а шлях пізнання себе та інших стає стилем життя. 

В центрі моєї роботи завжди стоїть особистість клієнта. Відношусь до клієнта із безумовним прийняттям, як до людини, яка переживає в певний момент певні труднощі, але володіє потенційними здібностями вирішити свої проблеми.

 

Якщо у Вас є запитання, Ви можете зв'язатися зі мною через телеграм, інстаграм чи написати на електронну пошту, натиснувши на бажаний спосіб зв'язку. 

 

Когнітивно-поведінковий підхід

полягає в роботі з негативними переконаннями та корекції поведінки. Те, про що ми думаємо, як ми себе почуваємо і ведемо, прямо пов'язане між собою. Негативні установки і помилкові переконання згубно впливають на особистість людини. Наслідками такого негативного сприйняття можуть бути проблеми в професійному житті, особистих взаєминах. Когнітивно-поведінковий метод допомагає людині переглянути свій погляд на проблему і себе в цій проблемі, скорегувати звичну модель поведінки і піднятися на вищий рівень самореалізації.

Нейролінгвістичне програмування

Головною метою є глибоке пізнання своєї поведінки, вдосконалення тих чи інших якостей людини, необхідних для успішного виконання поставлених  завдань із різних галузей діяльності і різної значимості, з допомогою системи спеціальних прийомів. Результатом використанння методу є врівноваженість взаємозв'язків між особистістю і її думками, поведінкою, здібностями, цінностями і переконаннями.

Арт-терапія

Творча діяльність дозволяє винести на поверхню внутрішні переживання і усвідомивши їх - пропрацювати. Саме цей метод дає унікальну можливість «обійти» рамки свідомості і заглянути в саму суть своєї особистості. До арт-терапії належить малювання, музикотерапія, бібліотерапія, ліплення, метафоричні асоціативні карти і т.д. Особливо ефективною арт-терапія є в роботі із стресом, негативними і руйнівними емоціями. Даний підхід я використовую як допоміжний метод, який працює м'яко та безпечно. Результат - позитивне "відчуття себе", звільнення від негативу, позитивний емоційний заряд.